Lietuvos bankas

Kiekvienam tenka priimti sprendimus, susijusius su asmeniniais finansais: kaip tvarkyti namų ūkio biudžetą, kokiam pirkiniui skolintis, o kuriam taupyti, ar verta investuoti, kokius investicinius produktus pasirinkti ir kaip nepakliūti į sukčių spąstus, kaip geriau kaupti lėšas ateičiai, pavyzdžiui, pensijai ar kitiems ilgalaikiams tikslams. Šiame svetainės skyriuje rasite informacijos, kuri padės priimti finansinius sprendimus ir daugiau sužinoti apie įvairius finansinius produktus bei paslaugas. 

Lietuvos bankas su Finansų ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija, Valstybine mokesčių inspekcija ir Sodra veikdami kartu siekia pagerinti gyventojų kaupimo ateičiai įgūdžius, paskatinti racionaliai rinktis finansinius produktus ir paslaugas, sąžiningai mokėti mokesčius parengė ir iki 2020 m. įgyvendino Visuomenės finansinio švietimo planą.

[[#ex]]

Asmeninių finansų rubrika LRT radijo laidoje „Ryto garsai“

Lietuvos bankas kartu su Lietuvos nacionaliniu radijum ir televizija kviečia klausytis finansinių patarimų kiekvieną pirmadienį 6 val. 50 min. LRT radijo laidoje „Ryto garsai“. Pateikiame visų pokalbių įrašus:

[[#ex]]

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-12