Lietuvos bankas

Karjeros galimybės Lietuvos banke

Tam, kad būtume pajėgūs tinkamai reaguoti į Lietuvos ekonominės raidos iššūkius, itin daug dėmesio skiriame žmogiškiesiems ištekliams – kvalifikuotiems ir kompetentingiems darbuotojams. Nuolat ieškome talentų ir siūlome plačias karjeros galimybes universitetų absolventams, patyrusiems specialistams, mokslininkams ir praktiką studentams.

Daugiau
Pozicija Padalinys Skyrius Vieta Atrankos pabaiga
Vyriausiasis projektų architektas (-ė) Organizacijos tarnyba Informacinių sistemų plėtros skyrius Vilnius 2019-08-09
Vyriausiasis architektas (-ė) mokėjimo sistemų srityje Organizacijos tarnyba Informacinių sistemų plėtros skyrius Vilnius 2019-08-09
Vyriausiasis specialistas (-ė) Organizacijos tarnyba Apskaitos politikos ir atskaitomybės skyrius Vilnius 2019-08-09
Vyresnysis ekonomistas (-ė) Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnyba Makroekonomikos ir prognozavimo skyrius Vilnius 2019-07-22

Kviestinių tyrėjų programa

Ši programa skirta ekonomikos, finansų ar ekonometrijos daktaro laipsnį turintiems mokslininkams arba šių sričių doktorantams, gerai mokantiems šnekamąją ir rašytinę anglų kalbą. Lietuvių kalbos mokėjimas neprivalomas.

Konkurso metu atrinkti kviestiniai tyrėjai individualiai arba kartu su Lietuvos banko tarnautojais atlieka iš anksto suderintus ekonominius tyrimus ir jų rezultatus pristato seminaruose, paskelbia Lietuvos banko leidiniuose ir referuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Daugiau
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-04-21