Lietuvos bankas
2021-11-30
11

Šį penktadienį, gruodžio 3 d., Lietuvos bankas šalies finansinių technologijų (FinTech) sektoriaus bendruomenę kviečia į renginį „Lietuvos licencijuotas FinTech sektorius: dabartis ir perspektyva“. 

„Viešojoje erdvėje matome tam tikrų klausimų dėl požiūrio į FinTech, į kuriuos norime atsakyti. Taip pat norime išsakyti savo lūkesčius dėl licencijuojamo FinTech sektoriaus brandos ir išgirsti Lietuvos FinTech bendruomenės nuomonę jai rūpimais klausimais. Tikimės, kad mūsų renginys ir diskusija bus naudinga visoms suinteresuotoms pusėms“, − sako Simonas Krėpšta, Lietuvos banko valdybos narys, kuruojantis finansų rinkos dalyvių priežiūros sritį.

Renginyje dalyvaus Lietuvos banko, Finansų ministerijos, VŠĮ „Investuok Lietuvoje“, „Fintech Hub LT“, „FinTech Lithuania“ ir Lietuvos tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo asociacijų, Rockit Vilnius atstovai. Su programa galite susipažinti čia. Dalyvavimui renginyje reikalinga registracija.

2021 m. pradžioje Lietuvoje veikė 230 FinTech įmonių, iš jų – 175 Lietuvoje licencijuoti finansų rinkos dalyviai. Įmonėse dirbo daugiau kaip 4 000 darbuotojų („Investuok Lietuvoje“ duomenys).