Lietuvos bankas
birza.png

Reguliuojama rinka

AB „Nasdaq Vilnius“ yra Lietuvos banko licencijuotas rinkos dalyvis, vienintelis reguliuojamos vertybinių popierių rinkos ir alternatyviosios vertybinių popierių rinkos „First North“ operatorius Lietuvoje. AB „Nasdaq Vilnius“ teikia vertybinių popierių prekybos, įtraukimo į prekybos sąrašus bei informacines paslaugas.

[[#ex]]

AB „Nasdaq Vilnius“

Tipas: Vertybinių popierių birža
Adresas: Business center k29, Konstitucijos ave. 29, LT- 08105 Vilnius, Lithuania
Telefonas: +370 5 272 38 71, 272 18 47
Fakso nr.: +370 5 2724894
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: www.nasdaqomxbaltic.com

Vertybinių popierių birža Nasdaq Vilnius yra vienintelė reguliuojamos vertybinių popierių rinkos operatorė Lietuvoje. Nasdaq Vilnius teikia vertybinių popierių prekybos, listingo ir informacines paslaugas.

[[#ex]]

Daugiau
Depozitoriumas.png

Centrinis vertybinių popierių depozitoriumas

Centrinio vertybinių popierių depozitoriumo pagrindinė veikla – vykdyti bendrąją finansinių priemonių apskaitą. Centrinio vertybinių popierių depozitoriumo veiklą Lietuvoje vykdo Nasdaq CSD SE Lietuvos filialas.

[[#ex]]

Nasdaq CSD SE Lietuvos filialas

Tipas: Depozitoriumas
Adresas: Konstitucijos pr. 29-1, LT-08105, Vilnius
Tel. +370 5 253 1400
El. paštas [email protected]
Interneto svetainė https://www.nasdaqcsd.com/lt/

Nasdaq CSD SE yra Latvijoje įsikūręs ir šios šalies priežiūros institucijos – Latvijos finansų ir kapitalo rinkos komisijos – licencijuotas depozitoriumas, veikiantis pagal Centrinių vertybinių popierių depozitoriumų reglamentą ir teikiantis paslaugas Baltijos šalyse. Kartu depozitoriumas yra ir trijų vertybinių popierių atsiskaitymo sistemų operatorius.

[[#ex]]

Finansų rinkos dalyvių paieška

Rinka
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-09-28