Lietuvos bankas
Lapkričio 06 12:45 - 13:15

Penktadienį, lapkričio 6 d., 12.45 val. kviečiame į nuotolinę Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko ir Marcelio Fratzscherio, Vokietijos ekonominių tyrimų instituto (DIW Berlin) direktoriaus, Lietuvos banko ekonomikos konferencijos „Investicijos ir inovacijos: spartesnis kelias į sėkmę“ pagrindinio pranešimo autoriaus, trumpą spaudos konferenciją.

Transliaciją kviečiame stebėti Lietuvos banko interneto svetainėje arba feisbuko paskyroje, kurioje galėsite užduoti klausimus. Juos galite atsiųsti ir el. paštu [email protected].

Lietuvos banko interneto svetainėje bus galima stebėti ir visos Lietuvos banko ekonomikos konferencijos transliaciją. Konferencijoje pranešimus skaitys ir įžvalgomis dalinsis Lietuvos banko, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos, Europos investicijų banko, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko, Pavijos universiteto, „Investuok Lietuvoje“, „Nextury Ventures“ ir „Thermo Fisher Scientific Baltics“ atstovai. Išsamią konferencijos programą rasite čia.

Maloniai kviečiame prisijungti.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-05