Lietuvos bankas
2023-04-12
11

Gegužės 15 d. 13 val. šių metų Lietuvos banko premijos už ekonomikos srities disertaciją laureatas dr. Jonas Striaukas (Kopenhagos verslo mokyklos docentas) anglų kalba skaitys viešą paskaitą Lietuvos banke. 

Kviečiame dalyvauti renginyje, jo metu bus pristatytas disertacijos „Didelės dimensijos įvairaus dažnio duomenų modeliavimo įvertinimas ir išvados“ turinys, aptartos mašinų mokymosi taikomosios programos, skirtos laiko eilučių duomenims, ir jų svarba politikos institucijoms.

Kviečiame paskaitoje dalyvauti visus norinčius. Vietų skaičius ribotas, todėl iki gegužės 10 d. būtina užsiregistruoti čia.

  • Data ir laikas: 2023 m. gegužės 15 d. 13.00–13.45 val.
  • Renginio vieta: Totorių g. 4, konferencijų salė (1 aukštas).
  • Renginys nemokamas, paskaita bus skaitoma anglų kalba.
  • Renginio dalyviai su savimi turi turėti asmens dokumentą.

Daugiau informacijos apie Vlado Jurgučio premiją ir Lietuvos banko premiją už ekonomikos srities disertaciją rasite čia.

Daugiau informacijos apie dr. Joną Striauką rasite čia.

Lietuvos bankas kiekvienais metais rugpjūčio–rugsėjo mėn. kviečia ekonomikos srities mokslininkus ir apsigynusius disertaciją ekonomikos ir finansų mokslų daktarus teikti paraiškas gauti Lietuvos banko premiją už ekonomikos srities disertaciją. Pateiktus darbus vertina komisija, kurią sudaro mokslininkai iš Lietuvos banko Tyrimų centro, Lietuvos ir užsienio universitetų atstovai. Vlado Jurgučio premija šiais metais neskirta. Daugiau informacijos apie Lietuvos banko premijas čia.