Lietuvos bankas
2017-10-18
11

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido SIA SPV 3 įsigyti UAB „Viena sąskaita“. Caspero, UAB, ir VeriCents, UAB buvo įrašyti į Viešąjį elektroninių pinigų įstaigų sąrašą, o UAB „Nordstreet“ - į Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą. taip pat panaikintas UAB „Finansų sprendimai“ licencijos galiojimas ir UADBB „PANDA Insurance“ veiklos licencija.

Leido SIA SPV 3 įsigyti UAB „Viena sąskaita“
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba neprieštaravo, kad Latvijoje registruota SIA SPV 3 įsigytų 100 proc. UAB „Viena sąskaita“ akcijų ir jų suteikiamų balsavimo teisių.

Caspero, UAB, ir VeriCents, UAB, – į Viešąjį elektroninių pinigų įstaigų sąrašą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į elektroninių pinigų įstaigos International Fintech, UAB, prašymus ir įvertinusi su jais pateiktus dokumentus, nusprendė įrašyti šios bendrovės tarpininkus Caspero, UAB, ir VeriCents, UAB, į Viešąjį elektroninių pinigų įstaigų sąrašą.

UAB „Nordstreet“ įrašyta į Sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą
Atsižvelgdama į UAB „Nordstreet“ prašymą ir įvertinusi pateiktus dokumentus, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė įrašyti šią bendrovę į Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą.

Panaikintas UAB „Finansų sprendimai“ licencijos galiojimas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į finansų patarėjo įmonės UAB „Finansų sprendimai“ prašymą, panaikino jai išduotos licencijos galiojimą.

Panaikinta UADBB „PANDA Insurance“ veiklos licencija
Atsižvelgdama į UADBB „PANDA Insurance“ prašymą, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba panaikino šios draudimo brokerių įmonės veiklos licenciją.