Lietuvos bankas
2021-11-12
11

Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros komitetas leido netiesiogiai įsigyti UAB „Finansinės paslaugos „Contis“, neprieštaravo dėl didinamos kapitalo dalies valdymo įmonėje Groa Capital UAB ir pritarė Revolut Bank UAB kandidatui į stebėtojų tarybos nario pareigas.

Leido netiesiogiai įsigyti UAB „Finansinės paslaugos „Contis“
Lietuvos bankas, atsižvelgęs į Vokietijoje registruotų bendrovių Solarisbank AG ir finleap GmbH bei Ispanijoje registruotų bendrovių Bilbao Vizcaya Holding, S.A. ir Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A. prašymus, neprieštaravo, kad jos atskiromis dalimis netiesiogiai įsigytų elektroninių pinigų įstaigą UAB „Finansinės paslaugos „Contis“. 

Neprieštarauta dėl didinamos kapitalo dalies
Lietuvos bankas, išnagrinėjęs fizinio asmens prašymą ir pateiktą informaciją, neprieštaravo, kad jis padidintų turimą valdymo įmonės Groa Capital UAB kvalifikuotąją įstatinio kapitalo ir balsavimo teisių dalį ir ši viršytų 30 proc.

Leista eiti Revolut Bank stebėtojų tarybos nario pareigas
Atsižvelgęs į Revolut Bank, UAB, prašymą ir išnagrinėjęs pateiktą informaciją, Lietuvos bankas leido Vytautui Valvoniui eiti šio specializuoto banko stebėtojų tarybos nario pareigas.