Lietuvos bankas
2014-07-29

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi pensijų kaupimo bendrovės ERGO Life Insurance SE prašymą ir susijusią medžiagą, leido šios bendrovės teises ir pareigas, atsirandančias iš II pakopos pensijų fondų „ERGO Konservatyvusis“ ir „ERGO Balans“ dalyvių pensijų kaupimo sutarčių, perduoti valdymo įmonei UAB „DNB investicijų valdymas“.

2014 m. liepos 7 d. ERGO Life Insurance SE valdyba nusprendė teises ir pareigas, atsirandančias iš pensijų kaupimo sutarčių, perleisti UAB DNB investicijų valdymas. ERGO Life Insurance SE nusprendė nebevykdyti pensijų kaupimo veiklos Baltijos šalyse.

Pensijų fondų dalyviams pensijų kaupimo sąlygos nesikeis. Per 3 mėnesius nuo informacijos gavimo dienos dalyviai turės teisę be papildomų mokesčių pereiti į kitos pensijų kaupimo bendrovės valdomą pensijų fondą.

ERGO Life Insurance SE  valdomų pensijų fondų grynųjų aktyvų vertė (liepos 21 d.) buvo 183,3 mln. Lt, o dalyvių skaičius siekė 38 tūkst.

Priežiūros tarnyba taip pat leido UAB „DNB investicijų valdymas“, įvykdžius minėtų teisių ir pareigų perėmimą, pakeisti pensijų fondų „ERGO Konservatyvusis“ ir „ERGO Balans“ depozitoriumą „Swedbank“, AB, į AB „DNB bankas“.