Lietuvos bankas
Kovo 20 09:30 - 16:00

Lietuvos bankas kartu su Lietuvos laisvosios rinkos institutu rengia „Laisvės debatų“ turnyrą moksleiviams iš visos Lietuvos.

LAISVĖS DEBATAI – pilietiškumo ir sąmoningumo pamoka mokykloms. Debatų formatas skirtas ugdyti kritiškai ir savarankiškai mąstantį jaunuolį, gebantį išklausyti įvairias nuomones, argumentuoti ir diskutuoti apie aktualiausias socialines, ekonomines ir etnines problemas.

Laisvės debatų kvalifikaciniame ture 9-12 klasių moksleiviai debatuos tema „Ar viską galime nusipirkti turėdami pakankamai pinigų?“. Laimėjusios komandos pateks į finalą, kur debatuos tema „Ar žmogui yra reikalingi pinigai?“.

Debatai bus transliuojami Lietuvos laisvosios rinkos instituto ir Lietuvos banko feisbuko paskyrose, kovo 20 dieną, nuo 10.00 iki 14.00 val.

Laisvės debatai „Ar viską galime nusipirkti turėdami pakankamai pinigų?“ atidarys Pasaulinę pinigų savaitę (angl. Global Money Week) Lietuvoje. Ši savaitė yra reikšmingo pasaulinio renginio Global money Week, vienijančio daugiau kaip 170 šalių ir keliasdešimt milijonų jaunų žmonių, dalis. 2023 m. Pasaulinė pinigų savaitė minima kovo 20–26 d., jos tema: „Planuokite pinigus – kurkite ateitį“. Visą Pasaulinės pinigų savaitės aprašymą ir programą rasite čia.

 

Laisvės debatai „Ar viską galime nusipirkti turėdami pakankamai pinigų?“

Renginio metu bus fotografuojama, filmuojama.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-06