Lietuvos bankas
Rugsėjo 05 11:30 - 12:00
Konstitucinis teismas, Gedimino pr. 36, Vilnius

Kolekcinės monetos, skirtos Lietuvos Valstybės Konstitucijos 100-mečiui, pristatymas įvyks rugsėjo 5 d., pirmadienį, 11.30 val. Konstituciniame Teisme (Gedimino pr. 36, Vilnius).

Naująją monetą pristatys Lietuvos banko valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus ir Konstitucinio Teismo pirmininkė Danutė Jočienė. Apie 1922 m. Konstituciją trumpai papasakos dr. Saulius Kaubrys.

Renginio dalyviai galės apžiūrėti ir nufotografuoti ar nufilmuoti monetą. Norintys taip pat bus kviečiami apsilankyti Konstitucinio Teismo muziejuje. Monetos sutiktuves organizuoja Lietuvos bankas ir Konstitucinis Teismas.

Renginyje mielai laukiami ne tik žiniasklaidos atstovai, bet ir visi, besidomintys Lietuvos banko leidžiamomis monetomis ir (ar) Konstitucinio Teismo veikla, Lietuvos istorija.

Renginio nuotraukas, filmuotą vaizdo medžiagą su pristatymo dalyvių atvaizdais Lietuvos bankas ir Konstitucinis Teismas naudos visuomenės informavimo tikslais. Renginio metu bus fotografuojama, filmuojama, pakviesta žiniasklaida.

Jeigu renginio dalyvis nesutinka, kad informavimui būtų naudojamas jo atvaizdas, pasisakymo (kalbos) turinys ir kita su juo susijusi informacija, jis turi prieš renginį ar jo metu žodžiu apie tai informuoti organizatorius.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-30