Lietuvos bankas
Birželio 26 17:00 - 17:30

Naujoji olimpinė moneta bus pristatyta birželio 26 d., šeštadienį, 17 val. tarptautinės regatos „Gintariniai irklai“ metu Trakų irklavimo sporto bazėje (Karaimų g. 73, Trakai).

Renginyje sėkmės linkėsime į Tokiją besirengiantiems Lietuvos irkluotojams – Mindaugui Griškoniui, Sauliui Ritter, Aurimui Adomavičiui, Mildai Valčiukaitei, Donatai Karalienei, Dovydui Nemeravičiui, ir jų treneriams. Renginyje dalyvaus Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Asta Kuniyoshi, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis, į renginį pakviesti monetos dailininkas Vladas Žukas, lankstinuko autorius Bronislovas Čekanauskas, Lietuvos banko, Lietuvos monetų kalyklos, sporto bendruomenės atstovai.

Renginio nuotraukas, filmuotą vaizdo medžiagą su pristatymo dalyvių atvaizdais Lietuvos bankas naudos visuomenės informavimo tikslais. Renginio metu bus fotografuojama, filmuojama, pakviesta žiniasklaida.

Jeigu renginio dalyvis nesutinka, kad informavimui būtų naudojamas jo atvaizdas, pasisakymo (kalbos) turinys ir kita su juo susijusi informacija, jis turi prieš renginį ar jo metu žodžiu apie tai informuoti organizatorius.

Privatumo pranešimas (133.1 KB download icon)

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-25