Lietuvos bankas
2021-06-30
11

Nuo 2021 m. liepos 1 d., pasibaigus karantinui, Lietuvos banko kasose grįžtama prie įprastinės paslaugų teikimo tvarkos.

Lietuvos banko kasose klientai, kaip ir iki karantino, galės keisti eurų monetas (tiek, kiek telpa į 1 litro talpos dėžutę) ir iškart gauti perskaičiuotą sumą. Dėl klientų patogumo ir siekdamas kuo mažesnio susibūrimo kasose, Lietuvos bankas palieka galimybę kasose išsikeisti didesnį kiekį eurų monetų, pinigus išmokant į kliento nurodytą sąskaitą ir ragina rinktis būtent šią paslaugą keičiant eurų monetas.

Be to, klientai centrinio banko kasose galės atsiimti Lietuvos banko el. parduotuvėje įsigytas numizmatines vertybes. Jos karantino metu buvo siunčiamos tik paštu.

Kiti saugumo reikalavimai išlieka. Klientų prašome nesibūriuoti, o vyresni nei 6 metų lankytojai privalo dėvėti apsaugines kaukes. Taip pat prašome klientų, kurie karščiuoja (turi 37,3ºC ir daugiau) arba turi kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloguoja, kosi, čiaudi, sunkiau kvėpuoja), nesilankyti kasose. Saugokime save ir kitus!

Visos paslaugos Lietuvos banko kasose teikiamos nemokamai, kasų adresus Vilniuje ir Kaune bei darbo laiką galite rasti čia.