Lietuvos bankas
2010-09-22
Japonijos Monetų kalyklos biuras ir Monetų kalyklos Sen-yu-kai fondas, siekdami skatinti monetų kūrėjų iš viso pasaulio kūrybinę veiklą ir monetų projektų meniškumą, rengia “Tarptautinį monetų projektų konkursą 2002”.

Japonijos Monetų kalyklos biuras ir Monetų kalyklos Sen-yu-kai fondas, siekdami skatinti monetų kūrėjų iš viso pasaulio kūrybinę veiklą ir monetų projektų meniškumą, rengia “Tarptautinį monetų projektų konkursą 2002”. Paskelbtos dvi konkurso dalyvių kategorijos: bendroji ir studentų.

Pirmosios kategorijos konkurse gali dalyvauti bet kokio amžiaus ir tautybės asmenys. Jie turi pateikti monetos projekto eskizą. Tai nebūtinai turi būti profesionalai, tačiau atkreipiamas dėmesys, kad dalyviai, atrinkti galutiniam etapui, turės pateikti gipsinius modelius.

Antrosios kategorijos konkurse - bet kurios aukštosios mokyklos studentai, kurie yra gimę 1972 m. rugpjūčio 31 d. ar vėliau. Dalyviai turi pateikti monetos projekto eskizą. Konkurso nugalėtojams bus skiriami piniginiai prizai.

Norintys dalyvauti savo projektus turi atsiųsti ne vėliau kaip iki 2002 m. rugpjūčio 31 d. adresu: ,,COIN DESIGN COMPETITION 2002“, Mint Bureau, Ministry of Finance, Japan, 1-79, Tenma, 1-Chome, Kita-ku, Osaka, 530-0043 JAPAN. (Ant voko raudonai užrašyti ,,DESIGN“).

Papildoma informacija: išsamiai susipažinti su konkurso sąlygomis ir kita informacija galima Japonijos Monetų kalyklos tinklapyje http://www.mint.go.jp. Dėl kilusių klausimų, pagalbos ar konsultacijų galite kreiptis į Lietuvos banko Pinigų gamybos skyrių (Gedimino pr. 6, LT-2001, Vilnius, tel.: 680315, faks.: 680313, el. pašt.: tl.knabl@eneiciveknisi).