Lietuvos bankas
2010-09-22
Jau veikia naujoji Lietuvos banko interneto svetainė (http://www.lbank.lt), kurioje plačiu spektru pateikiama ekonominė ir finansų informacija.Naujo dizaino svetainėje žymiai praplėstas informacijos turinys, įdiegti interneto vartotojams patogūs technologiniai sprendimai

Jau veikiai naujoji Lietuvos banko (LB) interneto svetainė (http://www.lbank.lt), kurioje plačiu spektru pateikiama ekonominė ir finansų informacija.

Naujo dizaino svetainėje žymiai praplėstas informacijos turinys, įdiegti interneto vartotojams patogūs technologiniai sprendimai, naujienų ir statistinių duomenų prenumeratos elektroniniu paštu sistema.

Pasak LB Ryšių su visuomene skyriaus viršininko Kęstučio Vanago, „Interneto svetainę laikome viena iš pagrindinių komunikacijos priemonių. Kurdami svetainę siekėme, kad joje naudingos informacijos rastų tiek ekonomikos ir finansų ekspertai, akademinė bendruomenė bei žiniasklaidos atstovai, tiek ir visi besidomintys LB veikla bei šalies ekonomine ir finansų situacija”.

Svetainėje pristatomos pagrindinės LB veiklos sritys ir su tuo susijusios naujienos, Lietuvoje veikiančių komercinių bankų veiklos rodikliai ir jų analizė. Statistikos skyriuje pagal duomenų platinimo standartus pateikiama ekonominės ir finansų statistikos informacija. Skyriuje „Integracija į ES“ kalbama apie pagrindinius LB darbus ir dalyvavimą Lietuvos integracijos į Europos Sąjungą procesuose.

Svetainėje pateikiami LB ir kredito įstaigų veiklą reglamentuojantys teisės aktai, LB leidiniai, informacija apie lietuviškus pinigus, LB muziejų ir jo ekspozicijas, gausu daug naudingų nuorodų. Rubrikoje „Klausimai ir atsakymai“ svetainės lankytojai ras glaustų atsakymų į dažniausiai LB specialistams užduodamus klausimus.

Svetainės dizainą kūrė interneto dizaino ir programavimo paslaugas teikianti bendrovė „Dizaino kryptis“, komunikacijos ir informacinių technologijų sprendimus įdiegė LB specialistai.