Lietuvos bankas
2018-02-21
11

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino Luminor pensijų fondų taisyklių pakeitimus, atsižvelgė į UAB „Orion Asset Management“ prašymą, UAB Lenndy įrašė į Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą ir išbraukė UAB „Palankus kursas iš Valiutos keityklos operatorių sąrašo.

Patvirtinti Luminor pensijų fondų taisyklių pakeitimai
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į „Luminor investicijų valdymas“, UAB, prašymą, patvirtino šios bendrovės valdomų pensijų kaupimo fondų („Luminor pensija 1“, „Luminor pensija 2“, „Luminor pensija 3“, „Luminor pensija 4“, „Luminor pensija 1 plius“, „Luminor pensija 2 plius“, „Luminor pensija 3 plius“, „Luminor pensija darbuotojui 1 plius“ ir „Luminor pensija darbuotojui 2 plius“) taisyklių pakeitimus. Pakeitimai daugiausia susiję su neseniai pakeista Grynųjų aktyvų skaičiavimo metodika.

Atsižvelgta į UAB „Orion Asset Management“ prašymą
Atsižvelgdama į UAB „Orion Asset Management“ prašymą, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė leisti, kad šios bendrovės valdomam informuotiesiems investuotojams skirtam investiciniam fondui „Multi Asset Selection Fund“ nebūtų taikomas reikalavimas investuoti ne daugiau kaip 30 proc. fondo turto į vieno emitento akcijas. Šis leidimas galioja iki 2018 m. gruodžio 31 d.

UAB Lenndy įrašyta į Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą
Atsižvelgdama į UAB „Lenndy“ prašymą ir išnagrinėjusi kartu su juo pateiktus dokumentus, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba įrašė šią bendrovę į Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą.

UAB „Palankus kursas išbraukta iš Valiutos keityklos operatorių sąrašo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į UAB „Palankus kursas“ prašymą, išbraukė šią bendrovę iš Valiutos keityklos operatorių sąrašo.