Lietuvos bankas
2019-11-14
11

Lietuvos Respublikos Seimo Biudžeto ir finansų komitetas kartu su Lietuvos banku organizuoja konferenciją „Kuo pakeisime išeinančius bankus regionuose: problemos, galimybės ir perspektyvos“, kuri vyks š. m. lapkričio 20 d. Seimo III rūmuose (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Ekonomistai yra ne kartą akcentavę netolygią Lietuvos ekonomikos raidą šalies didmiesčiuose ir regionuose. Koks vaidmuo tenka mūsų šalyje veikiančioms finansų įstaigoms – ar mažėjančių bankų skyrių ir bankomatų skaičius reiškia, kad bankams neįdomūs klientai regione? Kaip paskatinti Lietuvos regionų gyventojus ir verslą naudotis naujomis ir inovatyviomis finansinių paslaugų galimybėmis? Gal regionai – tai naujos galimybės kitiems rinkos dalyviams: kredito unijoms, mokėjimo ir elektroninių pinigų įstaigoms, Lietuvos paštui? Kokie veiksniai paskatintų verslo kreditavimą regionuose? 
 
Šiais ir kitais klausimais renginyje pasisakys ir diskutuos Lietuvos Respublikos Seimo, Lietuvos banko, savivaldybių, smulkiojo ir vidutinio verslo, bankų, kredito unijų asocijuotųjų struktūrų, Lietuvos pašto ir verslą skatinančių organizacijų atstovai.  
 
Norinčius dalyvauti maloniai prašome iki lapkričio 19 d. patvirtinti dalyvavimą el. paštu [email protected]. Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas.

Konferencijos programa