Lietuvos bankas
2023-12-04
11

Lietuvos bankas informuoja, kad 2023 m. lapkričio 13 d. Vilniaus apygardos teismo nutartimi UAB „PAYRNET“ iškelta bankroto byla.

Klientai, su kuriais UAB „PAYRNET“ neatsiskaitė, iki 2023 m. gruodžio 14 d. savo reikalavimus gali pateikti teismo paskirtam nemokumo administratoriui Vaidui Vereniui, adresu Erfurto g. 30, Vilnius, Lietuva; tel. +370 656 07170. 

Remiantis Lietuvoje galiojančiais teisės aktais, teismas nemokumo administratoriaus prašymu gali pratęsti reikalavimų pateikimo terminą ne ilgesniam kaip 14 dienų laikotarpiui. Taip pat teismas turi teisę priimti klientų reikalavimus, jeigu termino praleidimo priežastis pripažįsta svarbiomis. 

Remiantis UAB „PAYRNET“ pateiktais duomenimis, įstaiga savo klientams grąžino apie 97 proc. lėšų. Likusią dalį lėšų bendrovė privalo perduoti nemokumo administratoriui, kuris perims jos valdymą ir atsiskaitymą su klientais. Visais atsiskaitymo sąlygų ir tvarkos klausimais kviečiame kreiptis tiesiogiai į nemokumo administratorių pirmiau nurodytais kontaktais. Daugiau informacijos apie šios įstaigos bankroto bylą galima rasti Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos interneto svetainėje.

Primename, kad UAB „PAYRNET“ elektroninių pinigų įstaigos licencija už itin reikšmingus pažeidimus panaikinta 2023 m. birželio 22 d.