Lietuvos bankas
2013-03-07

Akcinei draudimo bendrovei (ADB) „ERGO Lietuva“ bei Latvijoje ir Estijoje veikusioms dviem šios grupės įmonėms susijungus į naują Europos bendrovę ERGO Insurance SE, Lietuvos banko valdyba panaikino ADB „ERGO Lietuva“ draudimo veiklos licencijos galiojimą. Naujoji bendrovė ERGO Insurance SE veikia pagal Estijos finansinės priežiūros tarnybos išduotą licenciją.

ADB „ERGO Lietuva“ licencijos panaikinimas yra standartinė procedūra, kuri yra taikoma, kai kelios bendrovės susijungia į vieną bendrovę. ERGO Lietuvoje kaip vykdė savo veiklą, taip ir vykdys toliau, tik jau turėdama kitą juridinį statusą.

ADB „ERGO Lietuva“ patvirtino, kad reorganizavimo metu negavo jokių kreditorių reikalavimų, prieštaravimų, pareiškimų ar prašymų, susijusių su reorganizavimu. Visas šios bendrovės turtas, teisės ir pareigos perėjo ERGO Insurance SE, kuri veiklą pradėjo šių metų pradžioje ir Lietuvoje turi savo filialą.

ADB „ERGO Lietuva“ draudimo veiklos licencija buvo išduota Lietuvos Respublikos draudimo priežiūros komisijos 2005 m. kovo 15 d. nutarimu.