Lietuvos bankas
Spalio 08 08:30 - 16:30
Vilnius Universiteto g. 14

Pastaraisiais metais bankai, veikdami mokėjimų rinkoje, susiduria su inovatyviais nebankiniais paslaugų teikėjais, kurie stiprina savo pozicijas siūlydami rinkai technologiškai inovatyvias, patogias ir lanksčias paslaugas. Akivaizdu, kad skaitmeninė revoliucija pasiekė ir mokėjimų rinką. Nežiūrint to, kad naujos eros mokėjimų perspektyva nenuspėjama, kylantys iššūkiai ir atsirandančios galimybės jau sudomino mokėjimų rinkos dalyvius, taip pat ir reguliuotojus.

Rengiama Konferencija suburs draugėn platų ratą pranešėjų ir dalyvių iš nebankinio bei bankinio sektoriaus, taip pat Europos ir nacionalinių institucijų aptarti augančio nebankinių mokėjimo paslaugų teikėjų vaidmens, analizuojant esamą padėtį iš bendradarbiavimo ir konkuravimo su bankais perspektyvų, reguliacinės aplinkos įtakos bei nebankinių mokėjimo paslaugų teikėjų ateities perspektyvų. 

Pranešėjai iš tokių kompanijų kaip TransferWise, iZettle, Google, taip pat Europos Komisijos ir Europos centrinio banko, kiti žinomi atstovai ieškos atsakymo į klausimus - ar nebankiniai paslaugų teikėjai gali augti be bankų? ar galimas win-win scenarijus konkuruojančioms šalims ir bendrai visuomenei? kas ateityje bus suinteresuotas investavimu į tradicinės mažmeninių mokėjimų rinkos plėtojimą ir išsaugojimą? ar inovacijos pašalins fragmentaciją ar atvirkšiai?

Konferencijos vieta: Kempinski Hotel Cathedral Square, Universiteto g. 14, Vilnius, Lietuva

Konferencijos darbotvarkė (298.7 KB )

Pranešėjai (369 KB )

 

Universiteto g. 14, Vilnius
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-04-24