Lietuvos bankas
Birželio 04

Rytoj, birželio 5-ąją, 10 val. euro įvedimu besidomintys šalies viešųjų bibliotekų lankytojai interneto transliacijos metu galėstiesiogiai užduoti klausimus Lietuvos banko valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui ir išgirsti jo atsakymus...

Rytoj, birželio 5-ąją, 10 val. euro įvedimu besidomintys šalies viešųjų bibliotekų lankytojai interneto transliacijos metu galės tiesiogiai užduoti klausimus Lietuvos banko valdybos pirmininkui Vitui Vasiliauskui ir išgirsti jo atsakymus apie Europos Sąjungos bendrąją valiutą.

Lietuvos banko valdybos pirmininkas pirmiausia supažindins su 10 svarbiausių dalykų, kuriuos verta žinoti šalies gyventojams rengiantis euro įvedimui: kas ir kaip keis litus į eurus, kaip atrodys lietuviški eurai, ar euro įvedimas turės kokią nors įtaką santaupoms.

Tiesioginę transliaciją šalies viešosiose bibliotekose organizuoja Lietuvos bankas kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Galimybę stebėti tiesioginę interneto transliaciją Lietuvoje turi apie 1 300 viešųjų bibliotekų. Jos, įgyvendinus tarptautinį projektą „Bibliotekos pažangai“, buvo aprūpintos modernia technine įranga, reikalinga viešai interneto prieigai ir kitoms elektroninėms paslaugoms teikti.

Transliacijos pabaigoje vyks trumpoji viktorina. Bibliotekos lankytojai, teisingai ir greičiausiai atsakę į V. Vasiliausko klausimus, galės laimėti suvenyrų su euro simbolika.

bibliotekos_i.jpg

Transliacijos plakatas, išleistas Lietuvos banko

Paskutinė atnaujinimo data: 2014-06-04