Lietuvos bankas
2010-09-22
Išleista monografija apie prieškario Lietuvos bankininkus Lietuvos bankas išleido socialinių mokslų daktaro Vlado Terlecko parengtą monografiją „Lietuvos bankininkai. Gyvenimų ir darbų pėdsakai. 1918 - 1940“. Šiame darbe pateikiama apie septyniasdešimties tarpukaryje pasižymėjusių bankų ir Taupomųjų valstybės kasų valdytojų, jų pavaduotojų ir kitų valdybų narių biografijos, veikla, nuopelnai ne tik Lietuvos bankininkystei, bet ir politiniam bei visuomeniniam gyvenimui. Knygoje panaudota archyvų medžiaga, monografijos, atsiminimai, enciklopedijų bei spaudos straipsniai. Daugelis veikale pateikiamų duomenų skelbiami pirmą kartą. Knyga išleista 1 000 egz. tiražu. Ją galima įsigyti ir Lietuvos banko kasose Vilniuje (Totorių g. 2), Kaune (Maironio g. 25) ir Klaipėdoje (Naujoji uosto g. 16). Knygos kaina - 18 Lt.
Lietuvos bankas išleido socialinių mokslų daktaro Vlado Terlecko parengtą monografiją „Lietuvos bankininkai. Gyvenimų ir darbų pėdsakai. 1918 - 1940“.

Šiame darbe pateikiama apie septyniasdešimties tarpukaryje pasižymėjusių bankų ir Taupomųjų valstybės kasų valdytojų, jų pavaduotojų ir kitų valdybų narių biografijos, veikla, nuopelnai ne tik Lietuvos bankininkystei, bet ir politiniam bei visuomeniniam gyvenimui.

Knygoje panaudota archyvų medžiaga, monografijos, atsiminimai, enciklopedijų bei spaudos straipsniai. Daugelis veikale pateikiamų duomenų skelbiami pirmą kartą.

Knyga išleista 1 000 egz. tiražu. Ją galima įsigyti ir Lietuvos banko kasose Vilniuje (Totorių g. 2), Kaune (Maironio g. 25) ir Klaipėdoje (Naujoji uosto g. 16). Knygos kaina - 18 Lt.