Lietuvos bankas
2016-07-20
11

Patvirtintas UTIB „INVL Technology“ akcijų prospektas; suderintas UADB „Compensa Vienna Insurance Group“ įstatų pakeitimas; dvi bendrovės įrašytos į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą; bankrutavusi AB „Kauno tiekimas“ nebelaikoma emitentu

Patvirtintas UTIB „INVL Technology“ akcijų prospektas

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino specialiosios uždarojo tipo privataus kapitalo investicinės bendrovės „INVL Technology“ akcijų prospektą, skirtą 12 175 321 paprastajai vardinei akcijai įtraukti į prekybą AB „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržoje. Vienos akcijos nominalioji vertė yra 0,29 Eur. Daugiau informacijos apie prospektą čia.

Suderintas UADB „Compensa Vienna Insurance Group“ įstatų pakeitimas

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino, kad UADB „Compensa Vienna Insurance Group“ įstatų pakeitimas dėl įstatinio kapitalo padidinimo nuo 9,1 mln. iki 9,7 mln. Eur yra suderintas.

Lietuvos Respublikos draudimo įstatyme nustatyta, kad draudimo įmonės įstatai, keičiami dėl įstatinio kapitalo padidinimo ar sumažinimo, priežiūros institucijos nustatyta tvarka privalo būti suderinti su priežiūros institucija prieš draudimo įmonei pateikiant informaciją apie pakeitimus Juridinių asmenų registrui.

Dvi bendrovės įrašytos į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi UAB „Blender Lithuania“ ir UAB „Paskolų garantas“ prašymus, įrašė šias įmones į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Viešasis vartojimo kredito davėjų sąrašas skelbiamas Lietuvos banko interneto svetainėje.

Bankrutavusi AB „Kauno tiekimas“ nebelaikoma emitentu

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė bankrutavusios AB „Kauno tiekimas“ nebelaikytivertybinių popierių emitentu.

Taip nuspręsta dėl to, kad 2013 m. gegužės 30 d. nutartimi Kauno apygardos teismas iškėlė AB „Kauno tiekimas“ (emitentas, kurio akcijomis nėra prekiaujama reguliuojamose rinkose) bankroto bylą, o 2015 m. gruodžio 11 d. nutartimi pripažino AB „Kauno tiekimas“ bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto (nutartis įsiteisėjo 2015 m. gruodžio 24 d.).

Šiuo metu Lietuvos bankas prižiūri 38 emitentus (iš jų – 32 emitentus, kurių vertybiniais popieriais prekiaujama reguliuojamoje rinkoje).