Lietuvos bankas
2018-07-31
  • Lietuvos banko valdybos nutarimai  
11

Lietuvos banko valdyba išdavė elektroninių pinigų įstaigos licencijas UAB „TeslaPay“, UAB „International Payment Union“, UAB „Pyrros Lithuania“ ir mokėjimo įstaigos licenciją TBF Finance, UAB.

Elektroninių pinigų įstaiga UAB „TeslaPay“ yra Fintech kompanija, kuri savo klientams teiks mokėjimo paslaugas ir platins išankstinio apmokėjimo korteles. Įmonė savo klientams ketina pasiūlyti internetinę mokėjimo sąskaitos atidarymo ir tvarkymo priemonę, palaikomą mobiliosios programos.

UAB „International Payment Union“, turėdama elektroninių pinigų įstaigos licenciją, numato orientuotis į Europos Sąjungos ir Kinijos Respublikos rinkas. Vienintelis tiesioginis įstaigos akcininkas yra Kinijos Respublikoje registruota bendrovė TradeFinance Chain Service Limited.

Gavusi elektroninių pinigų įstaigos licenciją UAB „Pyrros Lithuania“ planuoja koncentruotis į išankstinio mokėjimo kortelių išdavimo veiklą tikslinėms klientų grupėms, pirmiausia kredito unijoms.

Turėdama mokėjimo įstaigos licenciją TBF Finance, UAB, ketina pasiūlyti klientams gaunamų mokėjimų apdorojimo paslaugas, priimant ir apdorojant atliekamus mokėjimus per VISA ir MasterCard korteles bei kitas mokėjimo priemones. Taip pat įmonė ketina platinti mokėjimo korteles VISA ir MasterCard.