Lietuvos bankas

Lietuvos banko Finansinio raštingumo centras kviečia prie Nacionalinės finansinio raštingumo dienos minėjimo prisijungti ir visas Lietuvos ugdymo įstaigas! Visą balandžio mėn. lankstykite aitvarus (instrukciją rasite čia (251.5 KB download icon)) ir įamžinkite pavasarinio vėjo lydimą aitvarų skrydį. Mokyklas ir organizacijas, išlanksčiusias daugiausia aitvarų, apdovanosime unikaliais prizais – Nacionalinės finansinio raštingumo dienos simboliais aitvarais-ženkliukais.

Kaip dalyvauti?

  1. Pirmąją balandžio savaitę Lietuvos banko „Facebook“ paskyroje ieškokite įrašo su specialia grotažyme (#GaudomeFinansųVėją), kviečiančio ugdymo įstaigas ir organizacijas jungtis prie Nacionalinės finansinio raštingumo dienos akcijos lankstyti aitvarus.

  2. Iki balandžio 30 d. savo „Facebook“ paskyroje dalinkitės nuotraukomis iš kūrybinių dirbtuvių savo mokykloje ar organizacijoje. Prie įrašo uždėkite grotažymę  #GaudomeFinansųVėją, pažymėkite Lietuvos banko paskyrą, o įraše būtinai nurodykite mokyklos pavadinimą ir išlankstytų aitvarų skaičių (nuotraukas kviečiame skelbti mokytojus, dėstytojus ar kitus administracijos darbuotojus). Konkurse dalyvaus tik vieši įrašai.

  3. Gegužės 3 d. Lietuvos banko atstovai atsitiktiniu būdu išrinks tris mokyklas ir organizacijas, kurioms padovanos po 100 Nacionalinės finansinio raštingumo dienos simbolių – aitvarų-ženkliukų. 

Kartu sukurkime tradiciją kasmet minėti balandžio 14-ąją ir pagaukime finansų vėją drauge!

tekstas

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-29