Lietuvos bankas

Investicinio gyvybės draudimo (IGD) atskaitymų skaičiuoklė – tai įrankis, kuris padės išsiaiškinti, kokie IGD produktai jums būtų tinkamiausi, lyginant atskaitymus.

Kodėl svarbu įvertinti atskaitymus? Nes IGD atskaitymai, kuriuos draudikai taiko už administravimą ir valdymą, ilguoju laikotarpiu gali turėti reikšmingos įtakos jūsų uždarbiui.


Apie skaičiuoklę

Skaičiuoklė parengta remiantis šiomis bendromis sąlygomis: potencialus draudėjas yra 35 metų amžiaus, kuris IGD sutartį renkasi 30-iai metų, metinė draudimo įmoka – 1 000 Eur, gyvybės draudimo suma (kai pasirenkate skaičiuoklėje) – 15 000 Eur.

Skaičiuoklėje pasirinkite vieną iš pateiktų reikšmių, kuri labiausiai atitiktų jūsų poreikius ir galimybes. Tai atlikus, skaičiuoklė automatiškai pateiks draudikus, IGD produktus, investavimo kryptis ir atskaitymų sumas.

Skaičiuoklėje naudojami šiuo metu draudimo sutartims taikomi atskaitymai.

SkaičiuoklėIšvalyti nustatymus

Svarbu: jei skaičiuoklėje keisite pasirenkamas reikšmes, būtinai dar kartą paspauskite „skaičiuoti“ –  atsinaujins informacija.

** Investavimo strategijos skiriasi pagal rizikos lygį: taikant mažos rizikos investavimo strategiją daugiau kaip 70 proc. investuojama į obligacijas ir pinigų rinkos priemones, kurios paprastai laikomos mažesnės rizikos nei kitų rūšių investicijos; taikant vidutinės rizikos investavimo strategiją į mažesnės rizikos priemones investuojama daugiau kaip 30 proc.; taikant aukštos rizikos investavimo strategiją į mažesnės rizikos priemones investuojama mažiau nei 30 proc.Kiekvienai strategijai yra priskirta didžiausia pagal klientų sukaupto turto vertę draudiko platinama investavimo kryptis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-20