Lietuvos bankas

Lietuvos bankas 100 metų sukakties proga atvėrė unikalius istorinius Kauno rūmus (Maironio g. 25) – kviečiame į ekskursijas, jos organizuojamos visus 2022 metus.

Lietuvos banko Kauno rūmų pastatas – Lietuvos centrinės bankininkystės simbolis ir savo interjeru bei eksterjeru išsiskiriantis objektas, simbolizuojantis Kauno klestėjimą tarpukariu.

Ekskursijų metu lankytojai gali išvysti daugiau kaip 3 tonas sveriančias pinigų saugyklos duris, pasigrožėti įspūdingais tarpukario Kauno meno mokyklos atstovų paveikslais, pabuvoti buvusio Ministro Pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose su 8 m aukščio kupolu, išvysti vieną seniausių liftų Kaune, pasiklausyti pasakojimų apie Vladą Jurgutį ir kitus tarpukario Lietuvos banko valdytojus. Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspozicija, papildyta naujais eksponatais, kvies susipažinti su ilga ir turininga Lietuvos banko, pinigų ir bankininkystės istorija.
 

Kaip užsiregistruoti į ekskursiją?

Ekskursijos įvairaus amžiaus žmonių grupėms vyksta lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Visos ekskursijos nemokamos.

Registracija į ekskursijas grupėms čia.

Apie pavieniams asmenims skirtas ekskursijas informacija skelbiama Lietuvos banko Pinigų muziejaus internetiniame puslapyje ir socialinio tinklo Facebook paskyroje. Sekite informaciją ar rašykite [email protected].

Nuo 2022 m. pradžios iki gegužės 9 d. įvyko 173 ekskursijos, kuriose dalyvavo 2810 lankytojų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-09