Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2015-07-28
Aptarti UADBB „Ban Vita“ patikrinimo rezultatai
Lietuvos banko Priežiūros tarnybos posėdyje aptarti uždarosios akcinės draudimo brokerių bendrovės „Ban Vita“ planinio tikslinio patikrinimo rezultatai. Patikrinimu buvo siekiama įvertinti, ar įmonės veikla atitinka Lietuvos Respublikos draudimo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių įmonės veiklą, reikalavimus.
2015-07-22
UAB „Novus Asset Management“ skirta 15 tūkst. Eur bauda
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į UAB „Novus Asset Management“ tikslinio patikrinimo rezultatus, šiai valdymo įmonei skyrė 15 tūkst. Eur baudą ir įpareigojo ištaisyti teisės aktų pažeidimus bei veiklos trūkumus.
2015-07-22
Nušalintas „Taupkasės“, kredito unijos, valdybos narys
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, apsvarsčiusi „Taupkasės“, kredito unijos, tyrimo rezultatus, nusprendė nuo 2015 m. liepos 21 d. nušalinti šios kredito unijos valdybos narį Žilviną Vaitkūną nuo valdybos nario pareigų. Kredito unija įpareigota iki šių metų rugpjūčio 31 d. atšaukti Ž. Vaitkūną iš valdybos nario pareigų, nutraukti su juo sudarytą sutartį ir panaikinti įgaliojimus.
2015-07-22
Pritarta informuotiesiems investuotojams skirto investicinio fondo „Vilniaus investuotojų klubas“ taisyklėms
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgusi į UAB „Žabolis ir partneriai kapitalo valdymas“ prašymą ir susijusią medžiagą, pritarė šios valdymo įmonės steigiamo atvirojo tipo, informuotiesiems investuotojams skirto investicinio fondo „Vilniaus investuotojų klubas“ taisyklėms.
2015-07-22
Leista panaikinti po jungimo pasibaigusių investicinių fondų „Dovre Inside Nordic“ ir „Dovre Baltic Sea“ taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi valdymo įmonės UAB „Dovre Forvaltning“ prašymą ir susijusią medžiagą, leido panaikinti po jungimo pasibaigusių suderintųjų investicinių fondų „Dovre Inside Nordic“ ir „Dovre Baltic Sea“ taisykles.
2015-07-22
Pritarta UAB „SEB gyvybės draudimas“ valdybos narės kandidatūrai
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė Ramintos Malinauskienės, pretenduojančios eiti UAB „SEB gyvybės draudimas“ valdybos narės pareigas, kandidatūrai.
2015-07-22
Papildytas viešasis vartojimo kredito davėjų sąrašas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi dviejų įmonių prašymus, įrašė UAB „Finansų bitė“ ir UAB „Paskola šiandien“ į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.
2015-07-14
Iki 0,86 proc. sumažinta draudimo įmonių taikoma maksimali techninė palūkanų norma
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nuo 1,06 iki 0,86 proc. sumažino maksimalią techninę palūkanų normą, kurią taiko draudimo įmonės, sudarydamos techninius atidėjinius.
2015-07-14
UAB DK „PZU Lietuva“ leista grąžinti subordinuotąją paskolą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į UAB DK „PZU Lietuva“ prašymą, leido jai grąžinti subordinuotąją paskolą (8,77 mln. Eur) kartu su iki grąžinimo dienos susikaupusiomis ir nesumokėtomis palūkanomis.
2015-07-14
Neprieštarauta, kad Šiaulių bankas įsigytų finansų maklerio įmonę „Finasta“
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi akcinės bendrovės Šiaulių banko prašymą ir susijusią medžiagą, nusprendė neprieštarauti, kad bankas įsigytų 100 proc. akcinės bendrovės finansų maklerio įmonės „Finasta“ akcijų ir jų suteikiamų balsavimo teisių.
Rasta įrašų: 1184

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: