Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2014-11-20
Informacija apie finansų maklerių kvalifikacinius egzaminus
Lietuvos bankas organizuoja finansų maklerių kvalifikacinius egzaminus. Planuojama, kad egzaminai vyks 2014 m. gruodžio 23 d.
2014-11-19
Leista UADBB ,,Perlo draudimo brokeris“ daugiau nei keturis kartus padidinti įstatinį kapitalą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido UADBB ,,Perlo draudimo brokeris“ padidinti įstatinį kapitalą nuo 65 tūkst. iki 300 tūkst. litų...
2014-11-18
Įspėjimas investuotojams dėl investavimo į išvestines finansines priemones ir prekybos internetinėse prekybos platformose
Pastaruoju metu Lietuvos bankas stebi suaktyvėjusią veiklą Lietuvos Respublikos ir trečiųjų šalių jurisdikcijai priklausančių subjektų, siūlančių galimybę prekiauti internetinėse prekybos platformose  sudarant sandorius...
2014-11-14
UAB „Markets Baltic“ už neteisėtą investicinių paslaugų teikimą skirta 100 000 Lt bauda
Lietuvos banko valdyba skyrė 100 000 Lt baudą UAB ,,Markets Baltic“ už tai, kad bendrovė teikė investicines paslaugas neturėdama tam reikiamos licencijos. Beveik visi klientai, pasinaudoję įmonės teikiamomis paslaugomis, prarado visas investuotas lėšas.
2014-11-12
UAB „WoraPay“ leista laikinai netaikyti kapitalo apribojimo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba neprieštaravo, kad mokėjimo įstaiga UAB ,,WoraPay“, apskaičiuodama nuosavą kapitalą, iki 2014 m. gruodžio 31 d. netaikytų kapitalo apribojimo, nustatančio, kad II lygio kapitalas neturi viršyti I lygio kapitalo.
2014-11-12
„Orion Asset Management“ steigia naują investicinį fondą „Axia Capital“
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė UAB ,,Orion Asset Management“ steigiamo informuotiesiems investuotojams skirto investicinio fondo „Axia Capital“ taisyklėms.
2014-11-10
Informacija apie rengiamą draudimo brokerių kvalifikacinį egzaminą
Lietuvos bankas rengia draudimo brokerių kvalifikacinį egzaminą, preliminari egzamino data – 2014 m. gruodžio 4 d.
2014-10-21
Patikrinta UADBB „LT brokeris“
Lietuvos banko Priežiūros tarnybos komiteto posėdyje buvo išklausyta informacija apie UADBB „LT brokeris“ planinio tikslinio patikrinimo rezultatus.
2014-10-21
Draudimo ir perdraudimo įmonėms pateiktos rekomendacijos dėl pasirengimo teikti prašymus dėl vidaus modelių
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino Draudimo įmonių pasirengimo teikti prašymus dėl vidaus modelių gaires.
2014-10-21
UAB ,,PegasusCredit“ išbraukta iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba vartojimo kredito davėjo UAB ,,PegasusCredit“ prašymu išbraukė šią įmonę iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo.
Rasta įrašų: 810

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: